Przecinak 25x255mm płaski Kennedy KEN5056460K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 25x255mm płaski Kennedy KEN5056460K
Kennedy KEN-505-6460K
Przecinak płaski 25x255mm
KEN-505-6460K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109841 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 255mm |
| Octagon | 22mm |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 255 |
| Waga całkowita | 0.74 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Nr produktu | KEN-505-6460K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 25mm |
KEN5056460K
PRZECINAK PLASKI 25x255mm Kennedy
KEN-505-6460K
SM.CK016,38,9ZLNE
Narzędzia Cromwell