Przecinak 6x100mm płaski Kennedy KEN5051600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 6x100mm płaski Kennedy KEN5051600K
Kennedy KEN-505-1600K
Przecinak płaski 6x100mm
KEN-505-1600K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109674 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 100mm |
| Octagon | 6mm |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.026 |
| Szerokość całk./opak. | 7 |
| Nr produktu | KEN-505-1600K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 6mm |
KEN5051600K
PRZECINAK PLASKI 6x100mm Kennedy
KEN-505-1600K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell