Przecinak 9"x2.1/4" podłogowy Kennedy KEN5057120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 9"x2.1/4" podłogowy Kennedy KEN5057120K
Kennedy KEN-505-7120K
Przecinak PODLOGOWY 9"x2.1/4"
KEN-505-7120K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Przecinak podłogowy
Używany na deskach podłogowych i do cięcia elementów podłogowych przed ułożeniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110007 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 230mm |
| Octagon | 16mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 235 |
| Waga całkowita | 0.385 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Nr produktu | KEN-505-7120K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 56mm |
KEN5057120K
PRZECINAK PODLOGOWY 9"x2.1/4" Kennedy
KEN-505-7120K
SM.CK016,34,7ZLNE
Narzędzia Cromwell