Przecinak do cegieł i betonu 3"x9" z uchwytem Sitesafe SSF5051310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do cegieł i betonu 3"x9" z uchwytem Sitesafe SSF5051310K
Sitesafe SSF-505-1310K
SSF5051310K
SM.CK016,42,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą zgodne z: BS 3066.
Przecinak do cegieł i betonu z bezpiecznym uchwytem
Używany do kruszenia muru.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140189218 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 230 mm |
| Octagon | 22 mm |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całk. | 220 |
| Waga całkowita | 0.605 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Sup. Part No. | SSF-505-1310K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 75 mm |