Przecinak do cegieł i betonu 4"x10" z uchwytem Sitesafe SSF5051330K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do cegiel i betonu 4"x10" z uchwytem Sitesafe SSF5051330K
Sitesafe SSF-505-1330K
SSF5051330K
PRZECINAK DO CEGIEL I BETONU Z UCHWYTEM 4"x10" Sitesafe
SSF-505-1330K
SM.CK016,46,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066.
Przecinak do cegieł i betonu z bezpiecznym uchwytem
Używany do kruszenia muru.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140189232 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 255 mm |
| Octagon | 22 mm |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całkowita | 225 |
| Waga całkowita | 0.79 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | 5051330K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 100 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 100mm 4" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 22mm |
| Długość całkowita | 230mm |
| Typ produktu | Brick Chisel |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Plastic/Steel |
| Protection Features | |
| Kształt chwytu | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |