Przecinak do elektronarzędzi do spawów 180x12mm 7"x1/2" Kennedy KEN2892600K (KBE2891025A)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi do spawów 180x12mm 7"x1/2" Kennedy KEN2892600K
Kennedy KEN-289-2600K
KEN2892600K
KC-016,33ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 180 mm |
| Chisel Length | 7" cal |
| Chisel Width | 12 mm |
| Chisel Width | 1/2" cal |
| EAN13 | 5036140104822 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Oznaczenie | KEN-289-2600K |
| Type | Spot Weld |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 160 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 180mm x 12mm |
| For Use With | CP Desoutter Kobe Toku YK |
| Materiał | |
| Długość całkowita | 180mm 7" cal |
| Szerokość całk. | 12mm 1/2" cal |
| Numer produktu | 30824 |
| Chisel Type | Spot Weld |