Przecinak do elektronarzędzi płaski 380x25mm 15"x1" Kennedy KEN2891350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi płaski 380x25mm 15"x1" Kennedy KEN2891350K
Kennedy KEN-289-1350K
KEN2891350K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, PLASKI 380x25mm (15"x1") Kennedy
KEN-289-1350K
SM.CK016,43,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla Kango: 900K, 928, 950K, 978, 1400. Dla Hitachi: DH38YD, DH50SA, H55SA.
Dla Makita: HM1200K, HR3850K.
21mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną i okrągłym uchwytem
KEN-289-1350K: Przecinak płaski - 380 x 25mm.
KEN-289-1640K: Przecinak szeroki - 305 x 50mm
KEN-289-1670K: Przecinak szeroki - 305 x 75mm.
KEN-289-2030K: Szpic kwadratowy - 380 x 3mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chisel Length | 380 mm |
| Chisel Width | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104624 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 1 |
| Supplier Part No. | 2891350K |
| Typ | Flat Chisel |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 1000 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 380mm 15" cal |
| Szerokość całk. | 25mm 1" cal |
| Numer produktu | P227A29K0380 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Flat Chisel |
| Chisel Cutting Edge | mm |