Przecinak do elektronarzędzi szeroki 305x75mm 12"x3" Kennedy KEN2892800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szeroki 305x75mm 12"x3" Kennedy KEN2892800K
Kennedy KEN-289-2800K
KEN2892800K
KC-016,72,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
KEN-289-2720K: Przecinak płaski wydłużony - 500 x 25mm
KEN-289-2760K: Szpic kwadratowy - 500mm
KEN-289-2780K: Przecinak szeroki - 400 x 50mm
KEN-289-2800K: Przecinak łopatkowy - 300 x 75mm
KEN-289-2820K: Przecinak bruzdownik - 300 x 25mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 300 mm |
| Chisel Width | 75 mm |
| EAN13 | 5036140104860 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.65 |
| Oznaczenie | KEN-289-2800K |
| Type | Spade Chisel |
| UNSPSC | 27112800 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 0.7 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 305mm x 75mm |
| For Use With | SDS Max System |
| Materiał | Forged Steel |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 75mm 3" cal |
| Numer produktu | P239A26K0300 |
| Chisel Type | Wide Chisel |