Przecinak do elektronarzędzi szeroki 75x25mm 3"x1" Kennedy KEN2892300K (KBE2893038Y)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szeroki 75x25mm 3"x1" Kennedy KEN2892300K
Kennedy KEN-289-2300K
KEN2892300K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, SZEROKI 75x25mm (3"x1") Kennedy
KEN-289-2300K
SM.CK016,33,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do wszystkich przenośnych młotów, włączając CP, Desoutter, Kobe, Toku i YK.
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.1 |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2892300K |
| EAN13 Barcode | 5036140104761 |
| Typ | Smoothing |
| Waga elementu | 100 g |
| Chisel Length | 3" cal |
| Chisel Length | 75 mm |
| Chisel Width | 25 mm |
| Chisel Width | 1" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 75mm 3" cal |
| Szerokość całk. | 25mm 1" cal |
| Numer produktu | P502D71K0088 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Smoothing Chisel |
| Chisel Cutting Edge | mm |