Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"x1/8" Kennedy KEN2891970K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"x1/8" Kennedy KEN2891970K
Kennedy KEN-289-1970K
KEN2891970K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, SZPIC KWADR. 380x3mm (15"x1/8") Kennedy
KEN-289-1970K
SM.CK016,35,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla Bosch: GBH7/45, UBH6/35, UBH12/50, USH6, 11202, 11203, 11204, 11206, 11208, 11209. AEG (Atlas Copco): PHD26, PH38, PHD38, PH240D, PH350D. Black & Decker: HD2032, HD2038, P8032, P8038.
19mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną i okrągłym uchwytem
KEN-289-1300K: Przecinak płaski - 380 x 25mm.
KEN-289-1580K: Przecinak szeroki - 305 x 50mm.
KEN-289-1610K: Przecinak szeroki - 305 x 75mm.
KEN-289-1970K: Szpic kwadratowy - 380 x 3mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chisel Length | 380 mm |
| Chisel Width | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104716 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.88 |
| Supplier Part No. | 2891970K |
| Typ | Moil Point |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 880 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 380mm 15" cal |
| Szerokość całk. | 3mm 1/8" cal |
| Numer produktu | P229A07K0380 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Moil Point |
| Chisel Cutting Edge | mm |