Przecinak do elektronarzędzi żłobnik 305x25mm 12"x1" Kennedy KEN2892820K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi żłobnik 305x25mm 12"x1" Kennedy KEN2892820K
Kennedy KEN-289-2820K
KEN2892820K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI zLOBNIK 305x25mm (12"x1") Kennedy
KEN-289-2820K
SM.CK016,78,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości przecinaki z kutej stali i śrutowanym wykończeniem. Pasują do narzędzi z systemem SDS Max.
KEN-289-2720K: Przecinak płaski wydłużony - 500 x 25mm
KEN-289-2760K: Szpic kwadratowy - 500mm
KEN-289-2780K: Przecinak szeroki - 400 x 50mm
KEN-289-2800K: Przecinak łopatkowy - 300 x 75mm
KEN-289-2820K: Przecinak bruzdownik - 300 x 25mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.7 |
| WEEE Compliant | Yes |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2892820K |
| EAN13 Barcode | 5036140104877 |
| Type | Chasing Gouge |
| Chisel Width | 25 mm |
| Waga elementu | 0.7 kg |
| Chisel Length | 300 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 305 mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 25 mm 1" cal |
| Numer produktu | P239A57K0300-C |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Chasing Gouge |
| Chisel Cutting Edge | mm |