Przecinak kamieniarski 12x200mm płaski Sitesafe SSF5051060K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak kamieniarski 12x200mm płaski Sitesafe SSF5051060K
Sitesafe SSF-505-1060K
SSF5051060K
PRZECINAK KAMIENIARSKI PLASKI 12x200mm Sitesafe
SSF-505-1060K
SM.CK016,9,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066. Używane do metalu i robót murarskich. Z bezpiecznym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140189072 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 200 mm |
| Octagon | 11 mm |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Szerokość całk. | 15 |
| Supplier Part No. | 5051060K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 12mm 1/2" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 11mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Typ produktu | Flat Chisel |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Stal |
| Protection Features | |
| Kształt chwytu | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |