Przecinak kamieniarski 12x200mm płaski z uchwytem Sitesafe SSF5051070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak kamieniarski 12x200mm płaski z uchwytem Sitesafe SSF5051070K
Sitesafe SSF-505-1070K
SSF5051070K
SM.CK016,15,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą zgodne z: BS 3066. Używane do metalu i robót murarskich. Z bezpiecznym uchwytem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sitesafe Contractor |
| EAN13 Barcode | 5036140189089 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 200 mm |
| Octagon | 11 mm |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całk. | 200 |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Sup. Part No. | SSF-505-1070K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 12 mm |