Przecinak kamieniarski 25mm 255mm płaski Sitesafe SSF5051180K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak kamieniarski 25x255mm płaski Sitesafe SSF5051180K SSF-505-1180K
- Szerokość: 25mm
- Długość: 255mm
- Materiał: stal chromowo-wanadowa
- Przekrój: oktagon 22mm
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066. Używane do metalu i robót murarskich. Z bezpiecznym uchwytem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 250 |
| Szerokość całk. | 25 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga | 0.715 |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | 5051180K |
| EAN13 Barcode | 5036140189157 |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Octagon | 22 mm |