Przedłużacz do dłutowania 8"x1" Kennedy KEN5056860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
150,60 zł
Cena regularna:
122,44 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz do dłutowania 8"x1" Kennedy KEN5056860K
Kennedy KEN-505-6860K
Przedłużacz do DLUTOWANIA 8"x1"
KEN-505-6860K
Opis produktu
Używany w rytownictwie i ogólnych pracach murarskich.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109933 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 200mm |
| Octagon | 18mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 0.38 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 25mm |
KEN5056860K
PRZEDLUZACZ DO DLUTOWANIA 8"x1" Kennedy
KEN-505-6860K
SM.CK016,94,9ZLNE
Narzędzia Cromwell