Przedłużacz podpórki M16x50mm SC10 Indexa IND4253050J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$49.85
Cena regularna:
$40.53
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz podpórki M16x50mm SC10 Indexa IND4253050J
Indexa IND-425-3050J
IND4253050J
Przedłużacz podpórki SC10 M16x50mm Indexa IND4253050J
IND-425-3050J
SM.CK016,140,8ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter B | 50 mm |
| Wymiar C | 46 mm |
| Wymiar D | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086364 |
| Height A | M16 |
| Numer produktu | SC100450 |
| Supplier Part No. | 4253050J |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.82 kg |