Przedłużka 1/2" 75mm 1/2" Yamoto YMT5826460K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 75mm 1/2" Yamoto YMT5826460K
Yamoto YMT-582-6460K
YMT5826460K
PRZEDLUZACZ 75mm 1/2" Yamoto
YMT-582-6460K
SM.CK016,13,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowe wykończenie.
Standardowy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213807 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6460K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 125 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 75mm 3" cal |
| Typ produktu | Extension Bar |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |