Przedłużka 1/2"x125mm 5" Kennedy KEN5837520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1/2"x125mm 5" Kennedy KEN5837520K
Kennedy KEN-583-7520K
Przedłużacz 1/2"x125mm (5")
KEN-583-7520K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142077 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 125mm |
| Długość | 5" calowe |
| Square Drive | 1/2" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 230g |
KEN5837520K
PRZEDLUZACZ 1/2"x125mm (5") Kennedy
KEN-583-7520K
SM.CK016,43,5ZLNE
Narzędzia Cromwell