Przedłużka 1/2"x300mm 12" Kennedy KEN5837550K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,07 €
Cena regularna:
27,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1/2"x300mm 12" Kennedy KEN5837550K
Kennedy KEN-583-7550K
Przedłużacz 1/2"x300mm (12")
KEN-583-7550K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142107 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 300mm |
| Square Drive | 1/2" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 620g |
KEN5837550K
PRZEDLUZACZ 1/2"x300mm (12") Kennedy
KEN-583-7550K
SM.CK016,97,3ZLNE
Narzędzia Cromwell