Przedłużka 1"x200mm 8" Kennedy KEN5837680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1"x200mm 8" Kennedy KEN5837680K
Kennedy KEN-583-7680K
Przedłużacz 1"x200mm (8")
KEN-583-7680K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142206 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 200mm |
| Długość | 8" calowe |
| Square Drive | 1" calowe |
| Nr produktu | KEN-583-7680K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1000g |
KEN5837680K
PRZEDLUZACZ 1"x200mm (8") Kennedy
KEN-583-7680K
SM.CK016,174,8ZLNE
Narzędzia Cromwell