Przedłużka 1"x380mm 15" Kennedy KEN5837720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
64,90 €
Cena regularna:
52,77 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1"x380mm 15" Kennedy KEN5837720K
Kennedy KEN-583-7720K
Przedłużacz 1"x380mm (15")
KEN-583-7720K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142237 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 15" calowe |
| Długość | 380mm |
| Square Drive | 1" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2600g |
KEN5837720K
PRZEDLUZACZ 1"x380mm (15") Kennedy
KEN-583-7720K
SM.CK016,234ZLNE
Narzędzia Cromwell