Przedłużka 3/4"x100mm 4" Kennedy KEN5837570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$39.18
Cena regularna:
$31.85
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/4"x100mm 4" Kennedy KEN5837570K
Kennedy KEN-583-7570K
Przedłużacz 3/4"x100mm (4")
KEN-583-7570K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142121 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 100mm |
| Długość | 4" calowe |
| Square Drive | 3/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 470g |
KEN5837570K
PRZEDLUZACZ 3/4"x100mm (4") Kennedy
KEN-583-7570K
SM.CK016,106,7ZLNE
Narzędzia Cromwell