Przedłużka 3/4"x200mm 8" Kennedy KEN5837600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
50,65 €
Cena regularna:
41,18 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/4"x200mm 8" Kennedy KEN5837600K
Kennedy KEN-583-7600K
Przedłużacz 3/4"x200mm (8")
KEN-583-7600K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142145 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 230mm |
| Długość | 9" calowe |
| Square Drive | 3/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 900g |
KEN5837600K
PRZEDLUZACZ 3/4"x200mm (8") Kennedy
KEN-583-7600K
SM.CK016,143,3ZLNE
Narzędzia Cromwell