Przedłużka 3/4"x250mm 10" Kennedy KEN5837610K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$55.14
Cena regularna:
$44.83
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/4"x250mm 10" Kennedy KEN5837610K
Kennedy KEN-583-7610K
Przedłużacz 3/4"x250mm (10")
KEN-583-7610K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142152 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 10" calowe |
| Długość | 250mm |
| Square Drive | 3/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1350g |
KEN5837610K
PRZEDLUZACZ 3/4"x250mm (10") Kennedy
KEN-583-7610K
SM.CK016,166,4ZLNE
Narzędzia Cromwell