Przedłużka 3/8"x150mm 6" Kennedy KEN5837510K PRO20 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/8"x150mm 6" Kennedy KEN5837510K
Kennedy KEN-583-7510K
Przedłużacz 3/8"x150mm (6")
KEN-583-7510K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142060 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 150mm |
| Długość | 6" calowe |
| Square Drive | 3/8" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 160g |
KEN5837510K
PRZEDLUZACZ 3/8"x150mm (6") Kennedy
KEN-583-7510K
SM.CK016,33,9ZLNE
Narzędzia Cromwell