Przedłużka 3/8"x75mm 3" Kennedy KEN5837500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/8"x75mm 3" Kennedy KEN5837500K
Kennedy KEN-583-7500K
Przedłużacz 3/8"x75mm (3")
KEN-583-7500K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142053 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 3" calowe |
| Długość | 75mm |
| Square Drive | 3/8" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 80g |
KEN5837500K
PRZEDLUZACZ 3/8"x75mm (3") Kennedy
KEN-583-7500K
SM.CK016,29,8ZLNE
Narzędzia Cromwell