Przedłużka udarowa 1" L 100mm 4" do nasadek udarowych Kennedy KEN5837650K KEN-583-7650K [KEN5839133K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,80 €
Cena regularna:
28,30 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużka udarowa 1" L 100mm 4" do nasadek udarowych Kennedy KEN5837650K KEN-583-7650K
Kennedy KEN-583-7650K
Przedłużacz 1"x100mm (4")
KEN-583-7650K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142183 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 100mm |
| Długość | 4" calowe |
| Square Drive | 1" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 590g |
KEN5837650K
PRZEDLUZACZ 1"x100mm (4") Kennedy
KEN-583-7650K
SM.CK016,125ZLNE
Narzędzia Cromwell