Przegub uniwersalny 1/2" Kennedy KEN5826580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przegub uniwersalny 1/2" Kennedy KEN5826580K
Kennedy KEN-582-6580K
PRZEGUB uniwersalny 1/2"
KEN-582-6580K
Opis produktu
Posiada zawias umożliwiający regulację 180° w obu kierunkach. Posiada gałkę dla lepszego chwytu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135222 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Female Drive | 1/2" calowe |
| Male Drive | 1/2" calowe |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 155g |
KEN5826580K
PRZEGUB UNIWERSALNY 1/2" Kennedy
KEN-582-6580K
SM.CK016,32,6ZLNE
Narzędzia Cromwell