Przegub uniwersalny 1/2" calowy Yamoto YMT5826580K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przegub uniwersalny 1/2" calowy Yamoto YMT5826580K
Yamoto YMT-582-6580K
YMT5826580K
1/2" SQ. DRIVE UNIVERSALJOINT Yamoto
YMT-582-6580K
SM.CK016,23,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obrót 180° w obu kierunkach. Moletowany dla uzyskania lepszego uchwytu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140301498 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Female Drive | 1/2" cal |
| Male Drive | 1/2" cal |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6580K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 155 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 75mm 3" cal |
| Typ produktu | Universal Joint |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |