Przegub uniwersalny 1/4" Kennedy KEN5824160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przegub uniwersalny 1/4" Kennedy KEN5824160K
Kennedy KEN-582-4160K
PRZEGUB uniwersalny 1/4"
KEN-582-4160K
Opis produktu
Część czołowa na zawiasach, może być obracana o 180°.Radełkowany, dla lepszego chwytu. Napęd wewnętrznyxzewnętrzny: 1/4”x1/4”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140131958 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Female Drive | 1/4" calowe |
| Male Drive | 1/4" calowe |
| Długość całk./opak. | 40mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5824160K
PRZEGUB UNIWERSALNY 1/4" Kennedy
KEN-582-4160K
SM.CK016,26,2ZLNE
Narzędzia Cromwell