Przegub uniwersalny 3/8" Kennedy KEN5825040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przegub uniwersalny 3/8" Kennedy KEN5825040K
Kennedy KEN-582-5040K
PRZEGUB uniwersalny 3/8"
KEN-582-5040K
Opis produktu
Chromowe wykończenie, silnie szlifowane. Posiada zawias umożliwiający regulację do 180° w obu kierunkach.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133402 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Female Drive | 3/8" calowe |
| Male Drive | 3/8" calowe |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5825040K
PRZEGUB UNIWERSALNY 3/8" Kennedy
KEN-582-5040K
SM.CK016,30,4ZLNE
Narzędzia Cromwell