Przegub uniwersalny 3/8" Yamoto YMT5825040K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przegub uniwersalny 3/8" Yamoto YMT5825040K
Yamoto YMT-582-5040K
YMT5825040K
PRZEGUB UNIWERSALNY 3/8" Yamoto
YMT-582-5040K
SM.CK016,14,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiada zawias umożliwiający regulację do 180° w obu kierunkach. Gałka dla lepszego chwytu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 3/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213081 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Female Drive | 3/8" cal |
| Male Drive | 3/8" cal |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-5040K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 50mm 2" cal |
| Typ produktu | Universal Joint |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 60g |
| Size System | Imperial |
| Drive Size | 3/8" cal |