Przepychacz gumowy 6" Kennedy KEN5887420K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przepychacz gumowy 6" Kennedy KEN5887420K
Kennedy KEN-588-7420K
PRZEPYCHACZ gumowy 6"
KEN-588-7420K
Opis produktu
Przepychacz gumowy. Wytwarza ciśnienie wody celem wypchnięcia zatkania i oczyszczenia przewodu. Jednoczęściowa guma.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035508 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Plunger Size | 150mm |
| Plunger Size | 6" calowe |
| Nr produktu | Z1752 |
| Typ | Universal |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 230g |
KEN5887420K
PRZEPYCHACZ GUMOWY 6" Kennedy
KEN-588-7420K
SM.CK016,19,1ZLNE
Narzędzia Cromwell