Przepychacz gumowy zatrzaskowy 6" Kennedy KEN5887430K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przepychacz gumowy zatrzaskowy 6" Kennedy KEN5887430K
Kennedy KEN-588-7430K
PRZEPYCHACZ gumowy zATRZASKOWY 6"
KEN-588-7430K
Opis produktu
Przepychacz gumowy. Wytwarza ciśnienie wody celem wypchnięcia zatkania i oczyszczenia przewodu. Jednoczęściowa guma.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035515 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Plunger Size | 150mm |
| Plunger Size | 6" calowe |
| Nr produktu | Z1782 |
| Typ | Lockfast |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5887430K
PRZEPYCHACZ GUMOWY zATRZASKOWY 6" Kennedy
KEN-588-7430K
SM.CK016,22,3ZLNE
Narzędzia Cromwell