Przewód do chłodziwa 1/4" segmentowy rolka 7,5m do obrabiarek Indexa IND4476250K IND-447-6250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$430.73
Cena regularna:
$350.18
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Modularny system przewodów do chłodziwa jest idealny dla chłodziwa, płynów i węży powietrznych.
Użyteczne dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo).
Kierunek odpływu jest łatwy i dokładnie określony - bez odprysków.
Wszystkie elementy są w pełni zamienne i zastępcze jeśli pojedynczy element jest uszkodzony.
Wykonane z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu.
Dostępne z otworem: 6mm (1/4”), 12mm (1/2”) i 18mm (3/4”).
Wąż dostępny jest w dwóch kolorach zielonym lub niebieskim, wszystkie inne elementy są pomarańczowe.
Elementy gwintowane są kompatybilne z gwintem BSPT.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Marka | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 Barcode | 5036140087736 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Długość całk. | 25 stóp |
| Długość całk. | 7,5 m |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 886g |
Przewód 25'0"x1/4" do chłodziwa calowy Indexa IND4476250K IND-447-6250K
SM.CK016,866,4ZLNE