Przewód do chłodziwa 14"x3/4" Indexa IND4478210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
88,07 €
Cena regularna:
71,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód do chłodzi wa 14"x3/4" Indexa IND4478210K
Indexa IND-447-8210K
IND4478210K
SM.CK016,65,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 3/4" cal |
| Marka | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 Barcode | 5036140088085 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Długość całk. | 11" cal |
| Długość całk. | 275 mm |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 102 g |