Przewody do akumulatora 35mm 12/24V 480A kable rozruchowe Kennedy KEN5035280K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
688,10 zł
Cena regularna:
559,43 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PRZEWODY AWARYJNE DO AKUMULATORA 35mm 12/24V 480AMP Kennedy KEN5035280K
Kennedy KEN-503-5280K
Przewody AWARYJNE do AKUMULATORA 35mm 12/24V 480AMP
KEN-503-5280K
Opis produktu
Do użycia w samochodach osobowych i dostawczych. Łatwy start z niewielką utratą energii. Nie plączący się miedziany kabel z podwójną izolacją. Silny w pełni izolowany z zakodowanymi kolorami zaciskami.Przewody lekkie
Przeznaczony do 12 i 24 voltowych systemów. Trzymetrowy kabel. średnica kabla 16mm, natężenie do 220 Amperów.
Przewody popularne
Przeznaczony do 12 i 24 woltowych systemów. Kabel długości 3.5 metra. średnica kabla 25mm, natężenie do 350 Amperów.
Przewody wysokowydajne
Przeznaczony do 12 i 24 voltowych systemów. 4.5 metrowy kabel, średnica kabla 16mm, natężenie do 480 Amperów.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Amp Rating | 480 A |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140008311 |
| Kod eCl@ss | 27050600 |
| Numer modelu | BBC 35 |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 370 |
| Waga całkowita | 4.59 |
| Szerokość całk./opak. | 260 |
| Nr produktu | KEN-503-5280K |
| Kod UNSPSC | 26111704 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 4.30 kg |
KEN5035280K
PRZEWODY AWARYJNE DO AKUMULATORA 35mm 12/24V 480AMP Kennedy
KEN-503-5280K
SM.CK016,532,8ZLNE
Narzędzia Cromwell