Przewody do chłodziwa 1/4" zestaw Indexa IND4476910K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewody do chłodziwa 1/4" zestaw Indexa IND4476910K
Indexa IND-447-6910K
IND4476910K
Przewody do chłodziwa zestaw 1/4" Indexa IND4476910K
IND-447-6910K
Opis produktu
Modularny system przewodów do chłodziwa jest idealny dla chłodziwa, płynów i węży powietrznych. Użyteczne dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo). Kierunek odpływu jest łatwy i dokładnie określony - bez odprysków. Wszystkie elementy są w pełni zamienne i zastępcze jeśli pojedynczy element jest uszkodzony. Wykonane z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu. Dostępne z otworem: 6mm (1/4”), 12mm (1/2”) i 18mm (3/4”). Wąż dostępny jest w dwóch kolorach zielonym lub niebieskim, wszystkie inne elementy są pomarańczowe. Elementy gwintowane są kompatybilne z gwintem BSPT.Zawartość:
-6910K: 12” wąż, 4 końcówki wyl., 2 złącza
-7910K: 13” wąż, 3 końcówki wyl., 2 złącza
-8910K: 14” wąż, 2 końcówki, 1 złącza
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" calowe |
| Średnica otworu | 6mm |
| Producent | Indexa |
| Content | 12" Hose, 4 Nozzles, 2 Connectors |
| Kod EAN13 | 5036140087859 |
| Kod eCl@ss | 37110290 |
| Kod UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 40g |
SM.CK016,60,5ZLNE