Przymiar ze skalą akordów 600mm Kennedy KEN5182980K PRO19-20 PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
245,50 zł
Cena regularna:
199,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar ze skalą akordów 600mm Kennedy KEN5182980K
Kennedy KEN-518-2980K
KEN5182980K
600mm LINE OF CHORDS RULE Kennedy KEN5182980K
Kennedy KEN-518-2980K
SM.CK016,158,2ZLNE
To precyzyjne narzędzie ma linię skali akordów do stosowania przy pomiarach kątów oraz w określaniu obwodu koła z pomiaru średnicy. Ten składany przymiar jest elastyczny i nierdzewny z głębokimi trawionymi cyframi wypełnionymi dodatkowo czarnym tuszem.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 41111604 |
| eCl@ss Code | 21170301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5182980K |
| EAN13 Barcode | 5036140243033 |
| Długość całk. | 600mm/24" mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 600 mm 24" cal |
| Materiał | Stainless Steel |
| Product Number | |
| Standard | |
| Type | Line of Chords Rule |
| Szerokość | mm |
| Hook Type | No Hole |
| Surface Finish | |
| Units of Measurement | Inch Metryczny |
| Additional Features | Deep etched figures filled with black ink. Flexible and rustless |