Przymiar zwijany 100m 330' z włókna szklanego dla inspektorów Kennedy KEN5363990K KEN-536-3990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
410,00 zł
Cena regularna:
333,33 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 100m 330' z włókna szklanego dla inspektorów Kennedy KEN5363990K KEN-536-3990K
Kennedy KEN-536-3990K
KEN5363990K
100M/330' F/GLASS BLADE OPEN FRAME TAPE Kennedy
KEN-536-3990K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100m/330ft m |
| Szerokość ostrza | 13 mm |
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140244702 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 68 |
| Długość całkowita | 516 |
| Waga całkowita | 2.15 |
| Szerokość całk. | 324 |
| Supplier Part No. | 5363990K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 m metre 330 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13 mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 30mm |
| Szerokość całk. | 340mm |
| Model, kod produktu | |
| Coating | PVC |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class III |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Kink-resistant Rust-resistant |
SM.CK016,224ZLNE
Narzędzia Cromwell