Przymiar zwijany 10m 33' miara Yamoto YMT5361500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 10m 33' miara Yamoto YMT5361500K
Yamoto YMT-536-1500K
YMT5361500K
KC-016,45,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Twardy plastikowy futerał z przesuwanym elementem blokującym. Pozwala on również na kontrolę prędkości zwijania. Zakończone metalowym zaczepem. Stalowy zaczep i pasek na przegub ręki. Przycisk blokujący zatrzymuje miarę w dokładnie pożądanym przez operatora miejscu. Ostrze i hak są solidne i odporne na korozję. Samocentrujące haki zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Taśmy 5 mtr i dłuższe mają na zaczepach 4 nity (3mtr haki mają 2 nity). Miarki metryczno calowe mają podziałkę 1/32”, 1/16” i metryczną. Miarki tylko metryczne mają podziałkę w mm i cm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 m |
| Długość ostrza | 33 ft |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140009363 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Głębokość całkowita | 45 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.48 |
| Szerokość całk. | 150 |
| Oznaczenie | YMT-536-1500K |
| UNSPSC | 27111801 |