Przymiar zwijany 2m 6' kieszonkowy Senator SEN5361130K SEN-536-1130K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 2m 6' kieszonkowy Senator SEN5361130K SEN-536-1130K
Senator SEN-536-1130K
Przymiar zwijany Kieszonkowy 2M/6' Senator SEN5361130K
SEN-536-1130K
Opis produktu
Ze sprężynowym powracaniem miary. Samocentrujące zaczepy zapewniają dokładnośćw wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Odczyt metryczny i calowy stopniowany.
Obudowa ABS. Posiada 2 nity.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 2 m |
| Długość ostrza | 6 ft |
| Szerokość ostrza | 13mm |
| Producent | Senator |
| Kod EAN13 | 5036140021877 |
| Kod eCl@ss | 21160103 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.055 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Nr produktu | GW-F251 |
| Kod UNSPSC | 27111801 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Blade Length | 2 m metre 6 ft foot |
| Blade Width | 13 mm millimetre 1/2 in. inch |
| Graduations | |
| Overall Depth | 21.5 mm millimetre in. inch |
| Overall Width | 54 mm millimetre in. inch |
| Product Number | PPT002 |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class II Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metric |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |
SEN5361130K
PRZYMIAR ZWIJANY KIESZONKOWY 2M/6' Senator
SEN-536-1130K
SM.CK016,4,8ZLNE
Narzędzia Cromwell