Przymiar zwijany 30m 100' z włókna szklanego Senator SEN5362460K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
30M/100' FIBREGLASS MEASURING TAPE Senator SEN5362460K
Senator SEN-536-2460K
SEN5362460K
30M/100' FIBREGLASS MEASURING TAPE Senator
SEN-536-2460K
SM.CK016,71,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidna taśma o dużej wytrzymałości na rozciąganie z włókna szklanego, która jest odporna zarówno na wodę jak i na korozję. Posiada łatw... do odczytania podwójn... skalę (metryczn... i calow...), wzmocnione zakończenia taśmy i zakończenie metalowym pazurem/ zaczepem. Taśma jest zawarta w odpornej na uderzenia obudowie z tworzywa sztucznego ABS w uchwytem do nawijania taśmy i wygodn... rączk....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 30m/100ft m |
| Szerokość ostrza | 9.5 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140244733 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 215.5 |
| Waga całkowita | 1.03 |
| Szerokość całk. | 175 |
| Supplier Part No. | SEN-536-2460K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 30 m metre 100 ft foot |
| Szerokość ostrza | 9.5mm 3/8" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 27mm |
| Szerokość całk. | 160mm |
| Numer produktu | SFT030 |
| Coating | PVC |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class III Lanyard |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Waterproof |