Przymiar zwijany 3m 10' miara Senator SEN5361430K MTM PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 3m 10' miara Senator SEN5361430K
Senator SEN-536-1430K
SEN5361430K
KC-016,7,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 ft |
| Długość ostrza | 3 m |
| Szerokość ostrza | 16 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140009233 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Głębokość całkowita | 30 |
| Długość całkowita | 135 |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Oznaczenie | SEN-536-1430K |
| Type | Metric Inch Blades |
| UNSPSC | 27111801 |
| Waga elementu | 130 g |