Przymiar zwijany 3m 10' miara Yamoto YMT5361430K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 3m 10' miara Yamoto YMT5361430K
Yamoto YMT-536-1430K
YMT5361430K
KC-016,14,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Twardy plastikowy futerał z przesuwanym elementem blokującym. Pozwala on również na kontrolę prędkości zwijania. Zakończone metalowym zaczepem. Stalowy zaczep i pasek na przegub ręki. Przycisk blokujący zatrzymuje miarę w dokładnie pożądanym przez operatora miejscu. Ostrze i hak są solidne i odporne na korozję. Samocentrujące haki zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Taśmy 5 mtr i dłuższe mają na zaczepach 4 nity (3mtr haki mają 2 nity). Miarki metryczno calowe mają podziałkę 1/32”, 1/16” i metryczną. Miarki tylko metryczne mają podziałkę w mm i cm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 ft |
| Długość ostrza | 3 m |
| Szerokość ostrza | 16 mm |
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140009318 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Głębokość całkowita | 40 |
| Długość całkowita | 122 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Szerokość całk. | 78 |
| Oznaczenie | YMT-536-1430K |
| UNSPSC | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m metre 10 ft foot |
| Szerokość ostrza | 16mm 5/8" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całkowita | 25mm |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Numer produktu | |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | Rubber |
| Special Features | Belt Clip EEC Class III Lanyard Rubber Grip Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |