Przymiar zwijany 3m Senator SEN5366040K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 3m Senator SEN5366040K
Senator SEN-536-6040K
SEN5366040K
PRZYMIAR ZWIJANY 3M Senator
SEN-536-6040K
SM.CK016,6,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Twardy plastikowy futerał z przesuwanym elementem blokującym. Pozwala on również na kontrolę prędkości zwijania. Zakończone metalowym zaczepem. Stalowy zaczep
i pasek na przegub ręki. Przycisk blokujący zatrzymuje miare w dokladnie pożądanym przez operatora miejscu. Miara i hak są solidne i odporne na korozję. Samocentrujące haki zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Haki na miarach 5 metrowych i dłuższych posiadają 4 nity (3 metrowe posiadają 2 nity).
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m |
| Szerokość ostrza | 16 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140017085 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 135 |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | SEN-536-6040K |
| Typ | Metric Only Blades |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Waga elementu | 130 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m metre ft foot |
| Szerokość ostrza | 16mm 5/8" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 25mm |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Numer produktu | LTC003M |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | Chrome ABS |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II Lanyard Lockable Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |