Przymiar zwijany 5m 16' miara Senator SEN5366050K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 5m 16' miara Senator SEN5366050K
Senator SEN-536-6050K
SEN5366050K
KC-016,10,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 16 ft |
| Długość ostrza | 5 m |
| Szerokość ostrza | 19 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140018396 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Głębokość całkowita | 30 |
| Długość całkowita | 135 |
| Waga całkowita | 0.205 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Oznaczenie | SEN-536-6050K |
| Type | Metric Inch Blades |
| UNSPSC | 27111801 |
| Waga elementu | 200 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 5 m metre 16 ft foot |
| Szerokość ostrza | 19mm 3/4" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całkowita | 27mm |
| Szerokość całk. | 69mm |
| Numer produktu | LTC005 |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II Lanyard Lockable Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |