Przymiar zwijany 5m Senator SEN5366060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 5m Senator SEN5366060K
Senator SEN-536-6060K
Przymiar zwijany 5M Senator SEN5366060K
SEN-536-6060K
Opis produktu
Twardy plastikowy futerał z przesuwanym elementem blokującym. Pozwala on również na kontrolę prędkości zwijania. Zakończone metalowym zaczepem. Stalowy zaczepi pasek na przegub ręki. Przycisk blokujący zatrzymuje miare w dokladnie pożądanym przez operatora miejscu. Miara i hak są solidne i odporne na korozję. Samocentrujące haki zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Haki na miarach 5 metrowych i dłuższych posiadają 4 nity (3 metrowe posiadają 2 nity).
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 5 m |
| Szerokość ostrza | 19mm |
| Producent | Senator |
| Kod EAN13 | 5036140017092 |
| Kod eCl@ss | 21160103 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 0.205 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Metric Only Blades |
| Kod UNSPSC | 27111801 |
| Waga elementu | 210g |
SEN5366060K
PRZYMIAR ZWIJANY 5M Senator
SEN-536-6060K
SM.CK016,10,9ZLNE
Narzędzia Cromwell