Przymiar zwijany 7,5m 25' miara Senator SEN5361480K PRO25 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 7,5m 25' miara Senator SEN5361480K
Senator SEN-536-1480K
SEN5361480K
KC-016,17,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 25 ft |
| Długość ostrza | 7.5 m |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140009257 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Głębokość całkowita | 35 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.375 |
| Szerokość całk. | 115 |
| Oznaczenie | SEN-536-1480K |
| Type | Metric Inch Blades |
| UNSPSC | 27111801 |
| Waga elementu | 365 g |