Przymiar zwijany 8m 26' miara Senator SEN5366080K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 8m 26' miara Senator SEN5366080K
Senator SEN-536-6080K
SEN5366080K
PRZYMIAR ZWIJANY 8M/26' Senator
SEN-536-6080K
SM.CK016,18,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Twardy plastikowy futerał z przesuwanym elementem blokującym. Pozwala on również na kontrolę prędkości zwijania. Zakończone metalowym zaczepem. Stalowy zaczep
i pasek na przegub ręki. Przycisk blokujący zatrzymuje miare w dokladnie pożądanym przez operatora miejscu. Miara i hak są solidne i odporne na korozję. Samocentrujące haki zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Haki na miarach 5 metrowych i dłuższych posiadają 4 nity (3 metrowe posiadają 2 nity).
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 25 ft |
| Długość ostrza | 8 m |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140021907 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.37 |
| Szerokość całk. | 115 |
| Supplier Part No. | SEN-536-6080K |
| Typ | Metric & Inch Blades |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Waga elementu | 365 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 8 m metre 26 ft foot |
| Szerokość ostrza | 25mm 1" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 30mm |
| Szerokość całk. | 75mm |
| Numer produktu | LTC008 |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II Lanyard Lockable Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |